O firmie

Firma “ROKPASZ” istnieje na rynku od ponad 20 lat. Kilka lat temu rozszerzyliśmy działalność o sprzedaż używanych pojazdów, naczep oraz przyczep. Pojazdy oferowane do sprzedaży pochodzą od sprawdzonych dostawców, co oznacza, że przez cały okres eksploatacji podlegały terminowym przeglądom oraz obsłudze eksploatacyjnej. Jesteśmy jednym z największych w Polsce importerów używanych naczep z ruchomą podłogą. Nasi mechanicy specjalizują się w naprawach systemu Cargo Floor. W celu dopasowania się do potrzeb klientów poszerzyliśmy działalność o sprzedaż fabrycznie nowych naczep z ruchomą podłogą oraz usługę wynajmu.  Nasze pojazdy można spotkać nie tylko w Polsce, co roku ponad 30 procent pojazdów z naszej oferty trafia na rynki zagraniczne. Współpracujemy z wieloma firmami leasingowymi. Pomagamy w załatwianiu formalności eksportowych, zapewniamy tablice wywozowe. Zapraszamy do współpracy.

Dziś jako jeden z największych w Polsce importerów używanych naczep z ruchomą podłogą możemy oferować Klientom najlepsze rozwiązania na miarę ich potrzeb. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by spełniać oczekiwania naszych nawet najbardziej wymagających Klientów. Dlatego właśnie lata temu poszerzyliśmy naszą działalność o sprzedaż fabrycznie nowych naczep z ruchomą podłogą. Oferujemy również kompleksową usługę najmu. Dbamy o nasz sprzęt, wykonując rutynowe badania i przeglądy oraz naprawiając wszelkie usterki na bieżąco. W naszej ofercie posiadamy także inne typy naczep, takie jak firanki, chłodnie, platformy, niskopodwoziowe oraz przyczepy kontenerowe lub rolnicze. Naszym Klientom proponujemy także naprawy. Nasza kadra to doświadczeni mechanicy, którzy specjalizują się w naprawach systemu Cargo Floor. Zaawansowany system tak zwanej ruchomej podłogi przeznaczony jest do automatycznego załadunku i rozładunku poziomego, bez przechylania, niemalże wszystkich rodzajów towarów. Ponadto, oprócz napraw zajmujemy się sprzedażą części zamiennych. W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości, niezawodne produkty o bardzo dobrych parametrach technicznych, które pochodzą od najlepszych producentów na rynku. Poznaj historię naszej firmy.

Rokpasz – firma z doświadczeniem

W sektorze transportowym działamy już od ponad dwóch dekad. Naszą działalność rozpoczęliśmy już w 1994 roku. Na początku naszą główną działalnością była produkcja i dystrybucja pasz dla zwierząt gospodarskich. Natomiast już od 2010 roku przebranżowiliśmy się i rozpoczęliśmy sprzedaż naczep z ruchomą podłogą i nie tylko. Od 2017 roku zaczęliśmy wynajmować naczepy z ruchomą podłogą. Od 2021 roku posiadamy sklep internetowy z częściami do ruchomych podłóg, z kolei od 2020 zajmujemy się naprawami. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszej oferty. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Nasza kadra chętnie odpowie na wszelkie pytania i rozwieje ewentualne wątpliwości dotyczącej oferty firmy Rokpasz.