Serwis

Nasi mechanicy to specjaliści, którzy posiadają bogate doświadczenie w branży i bardzo dobrze znają system tak zwanej ruchomej podłogi – Cargo Floor. System od holenderskiego producenta umożliwia automatyczny załadunek i rozładunek oraz transport towarów pakowanych luzem. Z powodzeniem stosowany jest praktycznie do każdego rodzaju towarów masowych czy palet. Niestety czasami może ulec awariom. W Rokpasz pracujemy wyłącznie na sprawdzonym sprzęcie od renomowanych w branży producentów. Wszelkie naprawy odbywają się przy użyciu oryginalnych części zamiennych do wszystkich systemów Cargo Floor. Posiadamy nowoczesny park maszynowy i fachową wiedzę, dzięki czemu możemy oferować wszystkim zainteresowanym usługi na najwyższym poziomie, a także skuteczność i terminowe działanie. Zajmujemy się zarówno bieżącymi, jak i cyklicznymi naprawami systemu od Holenderskiej firmy. Oferujemy także kompleksową diagnostykę. Nagła awaria Cargo Floor wykluczyła pojazd z użytku? Postaw na doświadczenie, szybką i fachową pomoc oraz wysoką jakość i wybierz ofertę serwisu i naprawy naczep Rokpasz.

 

Naprawy naczep:

Zapytanie serwisowe:


Profesjonalny, kompleksowy serwis i naprawa naczep - dlaczego my?

Powierz serwis ruchomej podłogi ekspertom dysponującym nowoczesnym sprzętem. W Rokpasz posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, skupiamy się na kompleksowej obsłudze w zakresie naczep z ruchomą podłogą Cargo Floor. Oprócz serwisowania Cargo Floor specjalizujemy się również w sprzedaży naczep i przyczep oraz używanych pojazdów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Nasza kadra posiada szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie napraw, co pozwala nam na szybkie i profesjonalne wykonanie powierzonych napraw. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy i zachęcamy do kontaktu. Natomiast w razie jakichkolwiek pytań lub ewentualnych wątpliwości prosimy o kontakt. Nasza wyspecjalizowana kadra chętnie odpowie na wszelkie pytania i rozwieje ewentualne wątpliwości dotyczące naszej oferty.

Oferujemy Państwu serwis naczep ruchomych podłóg z systemem Cargo Floor. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na szybkie i sprawne pozbycie się usterek z Państwa naczepy i dokonanie zleconych napraw w sposób profesjonalny i szybki. Jeżeli wasza ruchoma podłoga nie działa prawidłowo to zapraszamy do kontaktu z naszym warsztatem. Realizujemy również umowy warsztatowe na stałe przeglądy naczep. Działamy na oryginalnych podzespołach Cargo Floor i KEITH Floor oraz innych producentach części do naczep. Naszemu doświadczeniu zaufało już wielu klientów. Zapraszamy do współpracy.

Wymiana/obrócenie podłóg Cargo Floor

Listwy podłogowe wymagają okresowego przeglądu. Gdy listwa jest zużyta można wydłużyć jej żywotność poprzez obrócenie listew podłogowych. Oferujemy również możliwość założenia nowej kompletnej podłogi Cargo floor.

Regeneracja siłowników Cargo Floor

Z czasem siłowniki hydrauliczne mogą ulec rozszczelnieniu lub mogą zostać fizycznie uszkodzone. Oferujemy kompleksową regenerację siłowników układu hydraulicznego Cargo Floor wraz z wymianą pręta tłocznego.

Regeneracja rozdzielaczy Cargo Floor

Oferujemy naprawę rozdzielaczy Cargo Floor od ponownego uszczelnienia, przez wymianę pręta gwintowanego po wymianę kompletnego rozdzielacza w naczepie. Zapraszamy do kontaktu.