ROKPASZ

Skup naczep używanych

Naszym Klientom oferujemy możliwość szybkiej, a także wygodnej sprzedaży naczep w atrakcyjnych cenach. Wystarczy wypełnić poniższy formularz lub zadzwonić pod numer tel. +48 (52) 334 72 02

W naszym asortymencie dostępne są modele nowe oraz używane, które zostały dokładnie sprawdzone i posiadają wszelkie niezbędne dokumenty. Każdy produkt posiada szczegółowy opis, dzięki czemu klient przed zakupem może sprawdzić rok produkcji pojazdu, kraj jego pochodzenia, a także to czy pojazd jest bezwypadkowy. Na naszej stronie można pobierać również raporty, w których znajdują się jeszcze bardziej szczegółowe informacje.

Prowadzony przez nas skup naczep to miejsce, w którym znajdziesz modele wywrotkowe, niskopodwoziowe, z ruchomą podłogą oraz modele typu chłodnia lub firanka. Wszystkie z nich mają swoje zastosowanie i sprawdzą się podczas transportu różnych materiałów. Wywrotkowe doskonale nadają się do transportu sypkich materiałów oraz kruszyw, niskopodwoziowe zostały przystosowane do przewozu ładunków ponadgabarytowych, takich jak duże urządzenia oraz maszyny.

W naszym skupie dostępne są też naczepy z ruchomą podłogą, które służą do transportowania lekkich ładunków, np. węgla drzewnego czy trocin. Modele typu chłodnia pozwalają na bezpieczną spedycję żywności i innych przedmiotów, które muszą być przechowywane w odpowiedniej temperaturze. Do najbardziej uniwersalnych naczep w naszym skupie należą modele typu firanka o wszechstronnym zastosowaniu umożliwiające przewiezienie wielu różnych materiałów.

Sprzedaj nam swoją naczepę!

Jeśli szukasz kupca, to świetnie się składa, wystarczy, że wypełnisz dostępny na naszej stronie formularz i wyślesz do nas swoją ofertę, a my chętnie kupimy od Ciebie Twoją naczepę. To doskonała okazja dla osób, które nie wiedzą co zrobić z niepotrzebnym sprzętem. Skupujemy wszystkie modele zarówno te z ruchomą podłogą, jak i bez, a także wywrotkowe i nadwoziowe. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem nasze transakcje z klientami przeprowadzamy szybko, sprawnie i zgodnie z prawem, dlatego jeśli szukasz zaufanego kupca, to wybierz nas. Dokładnie sprawdzimy Twój produkt i wycenimy go zgodnie z jego stanem. Nie zwlekaj, napisz do nas jeszcze dziś i przekonaj się sam!

Wypełnij formularz! Kliknij w przycisk po prawej i prześlij nam Twoją ofertę.

Formularz informacyjny naczepy:

  Nazwa firmy: NIP:
  Nr tel: E-mail:
  Nazwa naczepy:
  Rok produkcji: Rodzaj:
  Opis rozszerzony:
  Załącz zdjęcia: Cena netto: