Sprzęt używany

W ramach naszej działalności, chcemy być dostępni dla jak największej liczby Klientów, którzy potrzebują naszych rozwiązań w codziennej pracy. Dlatego też, nasza oferta obejmuje nie tylko nowe naczepy, ale także używane. Prowadzimy skup i sprzedaż tych maszyn, dzięki czemu każdy, kto chce pozbyć się swojego sprzętu, może zrobić to w łatwy sposób, jednocześnie zyskując pieniądze.

Nasza oferta nie jest skierowana tylko do tych osób, które chcą kupić nowy lub używany sprzęt – jesteśmy zainteresowani również nabyciem wszelkiego rodzaju urządzeń. Niezależnie, czy Twoja maszyna była eksploatowana długo czy bardzo krótko – z przyjemnością ją wycenimy i zaproponujemy Ci kwotę, zgodną z jej stanem. Interesują nas wszystkie sprzęty – zarówno z ruchoma podłogą, wywrotkowe, jak i nadwoziowe. Dzięki możliwości wyceny, bez problemu zapoznasz się z naszą propozycją, którą uargumentujemy po zapoznaniu się ze stanem sprzętu. Nie musisz przyjeżdżać do naszej siedziby, abyśmy dokonali przeglądu i wyceny – wystarczy, że dokładnie wypełnisz formularz, a my po zapoznaniu się z nim, odezwiemy się do Ciebie!

Sprzedaż naczep

Potrzebujesz naczepy, jednak koszt nowej jest dla Ciebie zbyt duży? Nie wiesz, czy warto kupować używany sprzęt z niepewnego źródła? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Maszyny, które skupujemy, oferujemy następnie w sprzedaży! Dzięki temu, możliwe jest zaopatrzenie się potrzebny sprzęt bez wykosztowywania się na nowy model.

Jesteśmy pewni, że posiadamy odpowiednie rozwiązania dla Ciebie. Każda nasza maszyna jest dokładnie opisana, więc możliwe jest szczegółowe zapoznanie się z historią, poprzednimi usterkami, a także rokiem produkcji i innymi parametrami. Nasza oferta to nie tylko naczepy z ruchomą podłogą, jako że posiadamy także warianty wywrotkowe lub typu chłodnia. Jeśli jednak nie mamy w danym momencie w sprzedaży interesującej Cię używanej maszyny, z pewnością poinformujemy Cię, kiedy odpowiedni model trafi do naszego skupu!

Nasz skup i sprzedaż to miejsce, gdzie znajdziesz używane maszyny w świetnym stanie. Zapraszamy!