Wynajem

Zależy Ci na uzyskaniu optymalnych rozwiązań na indywidualnych i atrakcyjnych warunkach? Zapoznaj się z naszą ofertą – oferujemy kompleksowy i profesjonalny wynajem naczep z ruchomą podłogą, nazywanych także samowyładowawczymi. Jest to bardzo popularny model, który dzięki hydraulicznie napędzanej podłodze umożliwia samodzielny załadunek i rozładunek towaru. Z uwagi na zastosowanie innowacyjnej technologii tego typu pojazdy z powodzeniem wybierane są do transportu różnego rodzaju towarów, m.in. płodów rolnych, torfu czy złomu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej wypożyczalni.

Wynajem ruchomych podłóg:

Zapytaj o wynajem naczepy:


ROKPASZ - wynajem naczep z ruchomą podłogą

Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości produkty przeznaczone do transportu od czołowych producentów w branży, takich jak:

Ponadto, proponujemy możliwość dostosowania produktów do wymagań Klienta. Wszystkim zainteresowanym oferujemy różne rodzaje naczep na wynajem z ruchomą podłogą:

Wynajem naczep z ruchomą podłogą - dlaczego my?

Doskonale wiemy, jak szybko i dynamicznie rozwija się rynek usług transportowych. Dlatego właśnie chcemy zaproponować Ci rozwiązania na miarę Twoich potrzeb. Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na atrakcyjne warunki, elastyczny okres najmu oraz czystą i klarowną umowę, bez żadnych haczyków i dodatkowych kosztów. Co więcej, wszelkie naprawy są po naszej stronie – nie musisz się o nic martwić, my zajmiemy się ewentualnymi naprawami. Ponadto, posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, w której działamy już od ponad dekady. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt. Nasi fachowcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania oraz rozwieją ewentualne wątpliwości dotyczące naszej oferty wynajmu naczepy z ruchomą podłogą.