Wynajem naczep z ruchomą podłogą

Dla naszych klientów świadczymy wynajem naczep na korzystnych warunkach. Nasze naczepy spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Warto wypożyczyć je w naszej firmie, dlatego że są to:

  • produkty pochodzące od renomowanych producentów,
  • wszelkie naprawy eksploatacyjne są po naszej stronie,
  • możliwość dostosowania produktów do wymagań klienta,
  • elastyczny okres najmu,
  • stała opłata bez dodatkowych niespodziewanych kosztów,
  • atrakcyjne ceny.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na ten temat prosimy o kontakt.

Klientom oferujemy możliwość wyboru kilku różnych modeli wśród których znajdują się naczepy na wynajem marek, takich jak Knapen, Kraker oraz Stas. Wśród nich znalazły się modele standardowe do załadunku tyłem i bokiem oraz te wyposażone w ruchome podłogi mające ruchomy.

Świadczony przez nas wynajem naczep to różnorodne produkty, które pozwalają na znalezienie odpowiedniej do transportu konkretnych towarów. Doskonale wiemy, że zakup takiego modelu wiąże się z bardzo wysokimi kosztami, które dla wielu firm są po prostu nie opłacalne. Dlatego też prowadzimy naszą wypożyczalnie, to doskonała okazja dla przedsiębiorstw świadczących usługi transportowe. Takie rozwiązanie pozwala na dopasowanie rodzaju naczepy do transportowanego towaru. Jeśli firma aktualnie potrzebuje modeli z ruchomą podłogą i technologią Leak Prooof może je wynająć, a po zakończeniu najmu zmienić model na inny, dostosowany do aktualnych potrzeb transportowych.

Wynajem naczep z ruchomą podłogą to doskonałe rozwiązanie, które jest nie tylko ekonomiczne, ale również znacznie ułatwia codzienną pracę. Większość modeli wykonywana jest z aluminium, tak aby uzyskać jak najniższą masę, ale jednocześnie nie uginać się pod naporem towaru. Jednak to nie jedyna ich zaleta, ponieważ są one również stabilne i wytrzymałe, dlatego nie przewracają się nawet pod wpływem silnego wiatru.